Ana Sayfa PlatformlarPc PUBG’ye Tekrar Oynatma Özelliği Geliyor

PUBG’ye Tekrar Oynatma Özelliği Geliyor

Yazar Sertaç Yıldırım

Pubg Beta 1.0 Sunucusuna Gelen Özellik, İçerik Üreticilerine Büyük Kolaylık Sağlayacak.

Pubg beta 1.0 güncellemesini almasına sayılı günler kala geliştirici , oyunun Beta 1.0 test sunucularına yeniden oynatma özelliği ekledi.

Yeni tekrar oynatma (replay) özelliğiyle beraber oyuncular, oyun esnasında yaşadığı her anı kayıt altına alıp izleyebilecek. ”Lobby, Replays” menüsü altından ulaşılabilecek kayıtlar için öncelikle ayarlardan kayıt özelliğinin açılması gerekiyor. Açıldıktan sonra oyuncunun 1 km çevresindeki tüm olayları kayıt eden oyun, olayların başka oyuncuların gözünden de izlenmesine imkan sağlayacak. Serbest kamera ve hız ayarı gibi ekstra seçeneklerle birlikte, içerik üreticileri için güzel bir çalışma alanı sağlanacak.

Maç bittikten sonra izlenebilen Replay’ler, bilgisayarın depolama biriminde 20 taneye kadar saklanabilecek. Replay sayısının 20’ye ulaşmasıyla beraber en eski tarihli dosyalar silinmeye başlanacak. 

PUBG, 20 Aralık’ta 1.0 sürümüne ulaşarak Erken Erişim’den çıkacak.

İlgili Konular

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Tamam Daha fazla bilgi